FKKE-SM-SCA-LCA-S-30
  • FKKE-SM-SCA-LCA-S-30
  • FKKE-SM-SCA-LCA-S-30
  • FKKE-SM-SCA-LCA-S-30 Paketti
  • Finnsat Kytkentäkaapeli sisä/ulko-käyttöön SCA/LCA SM G657A1 3,0 mm/30m, valkoinen EZ-T kaapeli
  • Finnsat Kytkentäkaapeli sisä/ulko-käyttöön SCA/LCA SM G657A1 3,0 mm/30m, valkoinen EZ-T kaapeli
  • Finnsat Kytkentäkaapeli sisä/ulko-käyttöön SCA/LCA SM G657A1 3,0 mm/30m, valkoinen EZ-T kaapeli

Finnsat Kytkentäkaapeli sisä/ulko-käyttöön SCA/LCA SM G657A1 3,0 mm/30m, valkoinen EZ-T kaapeli

Tuotenumero
FKKE-SM-SCA-LCA-S-30
Sähkönumero
7265175
EAN-koodi
6418296622167
Finnsat
Hinnat ja ostomahdollisuus vain jälleenmyyjillä. Hae jälleenmyyjäksi tai kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat.
Erikoisrakenteen ansiosta kaapeli voidaan kiinnittää alustaan niittypyssyllä ilman että vaimennus kasvaa. Tämä nopeuttaa huomattavasti asennusta.

Kaapelista ilmoitetetaan mitatut läpimeno- ja heijastusvaimennusarvot aallonpituuksilla 1310 ja 1550 nm.

Tuotekuvaus FKKE-SM-SCA-LCA-S-30

EZ-T kuitukaapeli on 3mm paksu, joka kestää mekaanista rasitusta normaali kytkentäkuitua paremmin.
Sopiva kuitukotiin asennuksiin, dataCentereihin ja sisäverkkoasennuksiin.

Tuotteen tekniset tiedot / ETIM-tiedot

Kuitutyyppi
yksimuoto
Kategoria
OS2
Kuitujen lukumäärä
1
Kaapelityyppi
simplex
Pituus
30 m
Liitintyyppi, liitäntä1
SC
Liitäntätyyppi, liitäntä 2
LC
Ulkovaipan väri
keltainen
Yksittäisen kuidun vaipan ulkohalkaisija
3 mm
Taittosuoja
muotoonvalettu
Palonkestävyys
ei
Halogeeniton ( EN 60754-1/-2 mukaisesti)
ei
Liitäntä 1 APC-versio
kyllä
Liitäntä 2 APC-versio
kyllä

Selaa tuoteryhmiä

Oma tili

Ostoskori

Ostoskorisi on tyhjä

Toimitusehdot

Toimitusmaksut 20.4.2016 alkaen:
  • Yli 1,00€ verkkokauppa tilaukset toimitamme ilman toimitusmaksua
  • Kaikki summat alv 0%.
    Maksuehto: Tiliasiakkaille 14 pv netto.
    Viivästyskorko: korkolain mukainen.
    Vakuutukset: Vahinkotapauksissa ota yhteys 0207 420 100.
    Muistutukset: Toimitusta tai laskua koskevat kahdeksan (8) päivää niiden saapumisesta.
    Palautukset: Huomautusaika on kahdeksan (8) päivää. Palautusta (virheetön tavara) ei voi tehdä ilman tavarantoimittajan lupaa. Hyvitys on -20% laskutetusta hinnasta. Mikäli tuote ei ole ehjässä alkuperäispakkauksessa, ei palautusta hyväksytä. Erikoistilauksia ei voida palauttaa, mikäli toimitus on ollut asiakkaan tilauksen mukainen. Palautusrahdin maksaa asiakas. Lainaksi lähetetyt tuotteet veloitetaan normaalisti, ellei niitä palauteta virheettöminä ilman asiakkaan tuotteeseen tekemiä merkintöjä. Palautusluettelo sisältää palautuksen hyväksyjän nimen, palautuksen syyn, palautuksen määrän ja toimituspäivän.
    Muutokset: Pidätämme oikeuden hintoja ja laitteita koskeviin muutoksiin. Kaikki tiedot perustuvat hinnaston tekohetkellä käytössä oleviin tietoihin.
    Takuu: 12-36kk. Takuu korvaa ainoastaan laitteen korjauksen, ei välillisiä kustannuksia. Laitteen vaihtamiseen liittyvät kustannukset eivät kuulu takuun piiriin.
Sivutolla käytetään evästeitä asiakaskokemuksen parantamiseksi ja toiminnallisuuksien varmistamiseen. Lue lisää yksityisyydensuojasta
Asia selvä