Ladataan…

Finnsat

Kuituadapteri OM4 LC Duplex
Kuituadapteri OM4 LC Duplex
Kuituadapteri OM4 LC Duplex
Kuituadapteri OM4 LC Duplex
Tuotenumero
FKA-OM4-LC-D
Sähkönumero
7267111
EAN-koodi
6418296001474
Saatavuus
Tilattavissa
Toimitusaika 15 päivää

Magentan värinen LC-kuituadapteri duplex

  • LC-UPC liittimille
  • Monimuoto OM4
  • magenta
  • LC-duplex-mitoilla

Adapteria käytetään yleisesti FTTH- ratkaisuissa huoneistojen päätekoteloissa sekä jakokeskuksen 19" paneeleissa.

Ostoskorisi on tyhjä