Ladataan…

finnsat

CCHE paneeli, 12 x LC/UPC Duplex, 24F, MM 50 µm (OM3/OM4)
CCHE paneeli, 12 x LC/UPC Duplex, 24F, MM 50 µm (OM3/OM4)
Tuotenumero
CCHE-CP24-E4
Sähkönumero
7210809
EAN-koodi
4042673759195

CCH-01U ja SPH-01P päätekoteloihin sopiva liitinpaneeli.

  • 12 x LC/UPC Duplex - turkoosi
  • 24 kuituliitäntää
  • monimuoto 50 µm (OM3/OM4)


Lataa esite

Ostoskorisi on tyhjä