Ladataan…

finnsat

CCHE paneeli, 6 x LC/UPC Duplex, 12F, SM (OS1/OS2) pölysuojatut adapterit
CCHE paneeli, 6 x LC/UPC Duplex, 12F, SM (OS1/OS2) pölysuojatut adapterit
Tuotenumero
CCHE-CP12-AE
Sähkönumero
7210807
EAN-koodi
4042673897002

CCH-01U ja SPH-01P päätekoteloihin sopiva liitinpaneeli.

  • 6 x LC/UPC Duplex - sininen
  • 12 kuituliitäntää
  • yksimuoto (OS1/OS2)
  • pölysuojatut adapterit



Lataa esite

Ostoskorisi on tyhjä