Ladataan…

finnsat

CCHE paneeli, 6 x LC/UPC Duplex, 12F, MM 50 µm (OM3/OM4) pölysuojatut adapterit
CCHE paneeli, 6 x LC/UPC Duplex, 12F, MM 50 µm (OM3/OM4) pölysuojatut adapterit
Tuotenumero
CCHE-CP12-AD
Sähkönumero
7210806
EAN-koodi
4042673894308

CCH-01U ja SPH-01P päätekoteloihin sopiva liitin paneeli.

  • 6 x LC/UPC Duplex - turkoosi
  • 12 kuituliitäntää
  • monimuoto 50 µm (OM3/OM4)
  • pölysuojatut adapterit


Lataa esite

Ostoskorisi on tyhjä