Ladataan…

finnsat

Mediamuunnin TX/RX-pari, 25km, SC Single SM - RJ45 10/100Base-T,  1310/1550nm, 5VDC/2A
Mediamuunnin TX/RX-pari, 25km, SC Single SM - RJ45 10/100Base-T, 1310/1550nm, 5VDC/2A
Mediamuunnin TX/RX-pari, 25km, SC Single SM - RJ45 10/100Base-T,  1310/1550nm, 5VDC/2A
Mediamuunnin TX/RX-pari, 25km, SC Single SM - RJ45 10/100Base-T, 1310/1550nm, 5VDC/2A
Mediamuunnin TX/RX-pari, 25km, SC Single SM - RJ45 10/100Base-T,  1310/1550nm, 5VDC/2A
Mediamuunnin TX/RX-pari, 25km, SC Single SM - RJ45 10/100Base-T, 1310/1550nm, 5VDC/2A
Tuotenumero
WI-MC101M
Sähkönumero
7419473
EAN-koodi
6418296001047
  • 25KM 100Mbps Single Fiber Optic Media Converter
  • Ambient temperature: 0 ~ +50°C, Storage temperature: -20 ~ +70°C, Humidity: 5% ~ 90%
  • Connector: UTP: RJ-45,10/100Mbps; Fiber: SC,100Mbps
  • Support Tag-VLAN, Port-VLANs
  • Supports up to 2k byte JUMBO frame

Lataa esite

Ostoskorisi on tyhjä