Ladataan…

finnsat

SFP-moduli TX/RX-pari, 20km, SC-UPC single SM, 1310/1550nm, 1.25Gbps, DDM
SFP-moduli TX/RX-pari, 20km, SC-UPC single SM, 1310/1550nm, 1.25Gbps, DDM
Tuotenumero
WI-SFP10SC-20KM
Sähkönumero
7419461
EAN-koodi
6418296000507
Saatavuus
Varastossa


Ominaisuudet

  • 20KM 1.25Gbps Single module Single Fiber Transceivers
  • Tx1310nm/Rx1550nm and Tx1550nm/Rx1310nm FP/DFB SFP
  • Distance up to 20km over SMF
  • Simplex SC connector
  • Compliant with SFP MSA
  • Digital Diagnostic Monitoring
  • Hot-pluggable SFP footprint

Lisätietoja

Ostoskorisi on tyhjä