Ladataan…

finnsat

Mediamuunnin TX/RX-pari, 3km, SC Single SM - RJ45 10/100/1000Base-T,  1310/1550nm, 5VDC/2A
Mediamuunnin TX/RX-pari, 3km, SC Single SM - RJ45 10/100/1000Base-T, 1310/1550nm, 5VDC/2A
Tuotteen WI-MC103G sovellukset
Tuotteen WI-MC103G sovellukset
Tuotenumero
WI-MC103G
Sähkönumero
7419402
EAN-koodi
6418296000262
Saatavuus
Varastossa

Wi-Tek mediamuuntimilla vaivatonta datansiirtoa valokuidussa. WI-MC103G on mediamuunnin, joka muuntaa 1000BASE-FX-kuitua 10/100/1000Base-TX-kupariin ja päinvastoin. WDM-tekniikkaa hyödyntävä muunnin tarvitsee vain yhden kuitukaapelin tietojen lähettämiseen ja vastaanottamiseen. WI-MC103G on suunniteltu IEEE 802.3u 10/100Base-TX- ja 100Base-FX-standardien mukaisesti käytettäväksi yksimuotoisen kuitukaapelin kanssa, jossa käytetään SC-tyypin liitintä. 

Erittäin kilpailukykyinen ratkaisu mm. taloyhtiöihin ja kameravalvontatoteutuksiin.

  • 3KM 1000Mbps yhden kuituoptisen median muunnin
  • Liitin:
    • Kuitu: SC,1000Mbps
    • UTP: RJ-45,100/1000Mbps
  • Tuki: Tag-VLAN, Port-VLANs
  • Tuki jopa 9 kt:n JUMBO framelle

Ostoskorisi on tyhjä