Ladataan…

finnsat

Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 4 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 4 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 4 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 4 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 4 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 4 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Tuotenumero
FHP4-SM-LCAPC-2
Sähkönumero
S7265047
EAN-koodi
6410072650487
Saatavuus
Tilapäisesti loppunut
Toimitusaika 16 päivää
Häntäkuitupaketti - 4 kpl LC/APC, yksimuoto, 2.0 metriä

  • LC-APC liittimet vihreät
  • 4 väriä
  • yksimuoto (SM)
  • kuitu G.657.A1

    LC/APC häntäkuituja käytetään mm. FTTH- ratkaisuissa huoneistojen päätekoteloissa sekä jakokeskuksen 19" paneeleissa.

    Ostoskorisi on tyhjä