Ladataan…

finnsat

Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 12 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 12 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 12 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Häntäkuitupaketti LC/APC, SM, 12 väriä, G.657.A1 0.9mm/2m
Tuotenumero
FHP12-SM-LCAPC-2
Sähkönumero
S7265048
EAN-koodi
6410072650487
Saatavuus
Varastossa
Häntäkuitupaketti - 12 kpl LC/APC, yksimuoto, 2.0 metriä

  • LC-APC liittimet vihreät
  • 12 väriä (sininen-oranssi-vihreä-ruskea-harmaa-valkoinen-punainen-musta-keltainen-violetti-pinkki-vaalena sininen)
  • yksimuoto (SM)
  • kuitu G.657.A1
LC/APC häntäkuituja käytetään yleisesti FTTH- ratkaisuissa huoneistojen päätekoteloissa sekä jakokeskuksen 19" paneeleissa.

Ostoskorisi on tyhjä