FKK-SM-SCA-SC-S-5
  • FKK-SM-SCA-SC-S-5
  • FKK-SM-SCA-SC-S-5
  • FKK-SM-SCA-SC-S-5
  • SCA-SC-S
  • Finnsat Kytkentäkuitu SM SC APC/SC Simplex 5m
  • Finnsat Kytkentäkuitu SM SC APC/SC Simplex 5m

Finnsat Kytkentäkuitu SM SC APC/SC Simplex 5m

Tuotenumero
FKK-SM-SCA-SC-S-5
Sähkönumero
7265141
EAN-koodi
6410072651415
Finnsat
Hinnat ja ostomahdollisuus vain jälleenmyyjillä. Hae jälleenmyyjäksi tai kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat.
Kytkentäkuitu
  • yksimuoto
  • 5,0m
  • liittimet: SC/APC - SC/UPC

Tuotekuvaus FKK-SM-SCA-SC-S-5

Tuotteen tekniset tiedot / ETIM-tiedot

Kuitutyyppi
yksimuoto
Kategoria
OS1
Kuitujen lukumäärä
1
Kaapelityyppi
simplex
Pituus
5 m
Liitintyyppi, liitäntä1
SC
Liitäntätyyppi, liitäntä 2
SC
Ulkovaipan väri
keltainen

Tämän tuotteen ostaneet ostivat myös…

Selaa tuoteryhmiä

Oma tili

Ostoskori

Ostoskorisi on tyhjä

Toimitusehdot

Toimitusmaksut 20.4.2016 alkaen:
  • Yli 1,00€ verkkokauppa tilaukset toimitamme ilman toimitusmaksua
  • Kaikki summat alv 0%.
    Maksuehto: Tiliasiakkaille 14 pv netto.
    Viivästyskorko: korkolain mukainen.
    Vakuutukset: Vahinkotapauksissa ota yhteys 0207 420 100.
    Muistutukset: Toimitusta tai laskua koskevat kahdeksan (8) päivää niiden saapumisesta.
    Palautukset: Huomautusaika on kahdeksan (8) päivää. Palautusta (virheetön tavara) ei voi tehdä ilman tavarantoimittajan lupaa. Hyvitys on -20% laskutetusta hinnasta. Mikäli tuote ei ole ehjässä alkuperäispakkauksessa, ei palautusta hyväksytä. Erikoistilauksia ei voida palauttaa, mikäli toimitus on ollut asiakkaan tilauksen mukainen. Palautusrahdin maksaa asiakas. Lainaksi lähetetyt tuotteet veloitetaan normaalisti, ellei niitä palauteta virheettöminä ilman asiakkaan tuotteeseen tekemiä merkintöjä. Palautusluettelo sisältää palautuksen hyväksyjän nimen, palautuksen syyn, palautuksen määrän ja toimituspäivän.
    Muutokset: Pidätämme oikeuden hintoja ja laitteita koskeviin muutoksiin. Kaikki tiedot perustuvat hinnaston tekohetkellä käytössä oleviin tietoihin.
    Takuu: 12-24 kk. Takuu korvaa ainoastaan laitteen korjauksen, ei välillisiä kustannuksia. Laitteen vaihtamiseen liittyvät kustannukset eivät kuulu takuun piiriin.
Sivutolla käytetään evästeitä asiakaskokemuksen parantamiseksi ja toiminnallisuuksien varmistamiseen. Lue lisää yksityisyydensuojasta
Asia selvä