Ladataan…

finnsat

Promax Prolite-105
Promax Prolite-105
Promax Prolite-105
Promax Prolite-105
Promax Prolite-105
Promax Prolite-105
Optinen valonlähde 1310/1490/1550
Optinen valonlähde 1310/1490/1550
Attenuation measurement in the optical communications network.
Attenuation measurement in the optical communications network.
Tuotenumero
PROLITE105
Sähkönumero
S6705123

Optinen laser valonlähde, joka täyttää FTTHx-verkkojen vaatimukset aallonpituuksilla 1310nm , 1490nm ja 1550nm.

Automaattinen mittaus kaikille aallonpituuksille PROLITE67:n kanssa.

Ominaisuudet

  • SC/APC liitin
  • Aallonpituudet 1310nm, 1490nm and 1550nm
  • akun kesto jopa 25 tuntia

» Toimittajan tuotesivu

» Käyttöohje

Ostoskorisi on tyhjä