Ladataan…

finnsat

Kytkentäjärjestelmät

NC-2100 on modulaarinen valokaapeliverkkojen kytkentäjärjestelmä, joka mahdollistaa helposti ja nopeasti tehtävät verkkojen kytkentämuutokset.

Jaotinmoduuli Haaroitinmoduuli WDM-moduuli

Järjestelmä koostuu 19”:n kytkentäkehikoista sekä pistoyksikkömäisistä moduuleista sisältäen passiivisia erikoiskomponentteja kuten haaroittimia, jaottimia ja WDM:iä.

Tuotenumero Sähkönumero Tuotekuvaus Tarkenne
LV1257 7284245 NC-2100 -kytkentäkehikko, 1 U NC-2100 –moduulille. 19”:n kehys, korkeus 1 U, tilaa 3:lle
LV1258 7284246 NC-2100 –kytkentäkehikko, 3 U NC-2100 –moduulille. 19”:n kehys, korkeus 3 U, tilaa 12:lle
LV1316 7284247 NC-2100 –kytkentäkehikko, 3 U NC-2100 –moduulille. Haaroitinmoduuli 1×2 jakosuhteella 50/50%. Varustettu SC/APC-liittimillä.
LV1317 7284248 NC-2100 –kytkentäkehikko, 3 U NC-2100 –moduulille. Haaroitinmoduuli 1×2 jakosuhteella 40/60%. Varustettu SC/APC-liittimillä.
LV1318 7284249 NC-2100 –haaroitinmoduuli 1×2 30/70% SC/APC Haaroitinmoduuli 1×2 jakosuhteella 30/70%.
LV1319 7284250 NC-2100 –haaroitinmoduuli 1×2 20/80% SC/APC Haaroitinmoduuli 1×2 jakosuhteella 20/80%.
LV1320 7284251 NC-2100 –haaroitinmoduuli 1×2 10/90% SC/APC Haaroitinmoduuli 1×2 jakosuhteella 10/90%.
LV1548 7284419 NC-2100 –jaotinmoduuli 1×3 SC/APC Jaotinmoduuli 1×3, varustettu SC/APCliittimillä
LV1321 7284252 NC-2100 –jaotinmoduuli 1×4 SC/APC Jaotinmoduuli 1×4, varustettu SC/APCliittimillä
LV1358 7284287 NC-2100 –jaotinmoduuli 1×4 SC/APC Jaotinmoduuli 1×8, varustettu SC/APCliittimillä. Huom. Kaksinkertainen leveys.
LV1425 7284416 NC-2100 WDM-moduuli 1310/1550 nm SC/UPC WDM-moduuli sisältäen kaksi 1310/1550 nm:n MUX/DEMUX-komponenttia.
LV1457 7284417 NC-2100 WDM-moduuli 1310/1550 nm LC/UPC WDM-moduuli sisältäen kaksi 1310/1550 nm:n MUX/DEMUX-komponenttia.
LV1626 NC-2100 WDM-moduuli 1310/1550 nm SC/APC WDM-moduuli sisältäen kaksi 1310/1550 nm:n MUX/DEMUX-komponenttia. Varustettu SC/APC-liittimillä.
LV1450 7284418 NC-2100 PON-WDM SC/APC WDM-moduuli sisältäen kaksi 1310/1490/1550 nm:n MUX/DEMUXkomponenttia. Varustettu SC/APC-liittimillä.

Ostoskorisi on tyhjä